MI-POL GROUP, s.r.o.

Vrapická 601, 272 03 Kladno 3 (Dubí), jednatel firmy: Michal Poljakov | ekonomický úsek: tel.: 312 285 669, fax: 312 285 569 | e-mail: info@mi-polgroup.cz, sekretariat@mi-polgroup.cz, obchodni@mi-polgroup.cz, ekonomicke@mi-polgroup.cz, vyvojove@mi-polgroup.cz | web: www.mi-polgroup.cz

Corralit®, Corralit TL®, Corralit® ART, Corralit® TOSCANA

Vlastnosti materiálu

Tato pevná mramorová hmota, chemicky odolná, umožňuje individuální zpracování. Barevná a tvarová variabilita. Vysoká technická a rázová pevnost, malá tepelná vodivost - nestudí. Je samozhášivá, nereaguje na plísně a mikroorganismy ani na agresívní chemikálie. Je vhodná pro styk s potravinami, je stabilní.

 

Využití

Všude tam, kde je třeba dlouhá životnost, vysoká hygiena a snadná údržba: pracovní plochy v kuchyních, koupelnách, ordinacích, nemocnicích, lékárnách a vůbec nejrůznějších sanitárních zařízeních a restauračních provozech. Splňuje nejvyšší nároky na vytváření interiéru a exteriéru. Vhodná pro obklady stěn, nábytku, apod.

 

Způsoby zpracování

Jsou obdobné jako práce se dřevem. Běžné nábytkářské technologie i klasické způsoby jako: vrtání, řezání, pilování, frézování, soustružení, ohýbání, leštění. Vysoká designová variabilita. Údržba Corralit® navyžaduje žádnou zvláštní péči. Nečistoty, prach, skvrny apod. se čistí běžnými čistícími prostředky, mechanické poškození brusem.

 

 

 

Bližší informace u firmy

 

detailně

Novinky

Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu.

Kontakt

sekretariat@mi-polgroup.cz

tel. 777 636 060

Vrapická 601

Kladno 272 01

 

MI-POL GROUP, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@mi-polgroup.cz |
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies