MI-POL GROUP, s.r.o.

Vrapická 601, 272 03 Kladno 3 (Dubí), jednatel firmy: Michal Poljakov | ekonomický úsek: tel.: 312 285 669, fax: 312 285 569 | e-mail: info@mi-polgroup.cz, sekretariat@mi-polgroup.cz, obchodni@mi-polgroup.cz, ekonomicke@mi-polgroup.cz, vyvojove@mi-polgroup.cz | web: www.mi-polgroup.cz

Corralit® - stylový materiál pro interiéry i exteriéry

  

Corralit je moderní deskový materiál vhodný pro rozmanité použití v interiérech i exteriérech. Odpoutejte se od konvenčních materiálů a vydejte se cestou těch nápaditých a elegantních. Polymerní kámen Corralit vám nabízíme v několika variacích (Corralit ART, Corralit TL, Corralit TOSCANA) a v mnoha odstínech.

Mnohostranné využití
Nejčastěji se Corralit používá pro výrobu pracovních desek, stavebních prvků a sanitárního vybavení. Díky 100% zdravotní nezávadnosti a trvanlivosti je možné z něj vyrobit téměř cokoli.

Kvalitní složení
Polymerní kámen Corralit je zušlechtěný akrylátovou pryskyřicí a obsahuje přírodní látky nejvyšší jakosti. Jakékoli montážní práce a úpravy jsou jednoduché a nenáročné.

Vysoká odolnost
UV záření, chemikálie, nevhodné zacházení ani škodlivé mikroorganismy jakost Corralitu nijak neohrožují.

Atraktivní vzhled
Nový design vašich domácích nebo firemních prostor nezůstane u hostů bez povšimnutí. Díky snadné opracovatelnosti mají architekti a návrháři pro svou práci zcela volné ruce.

Kvalita od domácího výrobce

Pečlivý vývoj a nové technologie zpracování vedly ke vzniku průsvitného syntetického kamene s obchodním názvem Corralit. Za vývojem stojí naše firma, kde se i nadále zabýváme výrobou a dalším vylepšováním Corralitu. Díky jeho významným vlastnostem je složení a výroba chráněna patentem.

Corralit stojí za zhlédnutí
Ani sebelepší popis a fotografie nemohou plně přiblížit unikátní vlastnosti Corralitu, které se mění podle dopadajícího světla. Hry paprsků, ze kterých vznikají nové barvy a vzory, si můžete prohlédnout v naší centrále, kde vás rádi seznámíme i s dalšími výhodami Corralitu.

Interiéry, které umí okouzlit

Plánujete rekonstrukci interiérů nebo chcete svůj domov oživit novým vybavením? Barvy Corralitu, které se mění podle podsvícení a dopadajícího světla, přidají vašim interiérům nádech elegance a moderního designu.

Použití

 • Dekorace,
 • obložení,
 • desky stolů,
 • stěny a příčky,
 • světelná tělesa
 • a další.

Montážní práce i případné úpravy Corralitu jsou stejně snadné jako při práci se dřevem.

Hra světla a barev
Corralit je příjemný na dotek a na rozdíl od srovnatelných materiálů umí i něco navíc. Působením světla získává polymerní kámen nové barvy a třetí rozměr. Interiéry s doplňky z Corralitu působí na své hosty i obyvatele inspirativně a zcela se odlišují od konvenčních prostorů.

Jedinečná hra světla své kouzlo na fotografiích ztrácí, ale rádi vám ji předvedeme v naší centrále. Přijďte si k nám vybrat nový materiál pro vaše interiéry. Na přání pro vás vyrobíme Corralit v požadované barvě.

S Corralitem exteriéry nestárnou

Dekorativní a umělecké části exteriérů ztrácejí po nějaké době na svém půvabu. Nepříznivé počasí a především měnící se vkus každého z nás promění kdysi neokoukanou dekoraci v nudnou součást stavby.

Corralit vlivem dopadajícího světla mění své barvy a vytváří iluzi třetího rozměru. Hravé barvy a dlouhá životnost tohoto polymerního kamene jsou zárukou, že vaše exteriéry se budou těšit pozornosti hostů i kolemjdoucích po dlouhou dobu.

Použití

 • Dekorace,
 • obložení,
 • výplně oken a dveří,
 • světelná tělesa
 • a další.

Montážní práce i případné úpravy Corralitu jsou stejně snadné jako při práci se dřevem.

Fantazii se meze nekladou
Při práci s Corralitem nejste omezeni náročným zpracováním ani požadavky na údržbu. Bezstarostně můžete jako první naplánovat jeho použití – Corralit lze snadno tvarovat i začlenit do jiných materiálů. A pokud si nevyberete z nabízených vzorů a barev, připravíme pro vás polymerní kámen Corralit podle vlastní předlohy.

 

detailně

Novinky

Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu.

Kontakt

sekretariat@mi-polgroup.cz

tel. 777 636 060

Vrapická 601

Kladno 272 01

 

MI-POL GROUP, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@mi-polgroup.cz |
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies