MI-POL GROUP, s.r.o.

Vrapická 601, 272 03 Kladno 3 (Dubí), jednatel firmy: Michal Poljakov | ekonomický úsek: tel.: 312 285 669, fax: 312 285 569 | e-mail: info@mi-polgroup.cz, sekretariat@mi-polgroup.cz, obchodni@mi-polgroup.cz, ekonomicke@mi-polgroup.cz, vyvojove@mi-polgroup.cz | web: www.mi-polgroup.cz

Corralit Art – skutečná jednička na veletrhu Pragointeriér 2009

Výstavní pavilonek Corralit Art na veletrhu Pragointerier 2009 zaslouženě zaujal; foto: archiv redakce Světa bydlení

A co tedy na veletrhu Pragointeriér 2009 vskutku zaujalo v pozitivním slova smyslu? Zcela jistě pozornost přitáhla expozice Corralit Art společnosti MI-POL GROUP, kde byly k vidění různé interiérové a mobiliářové prvky vyrobené z polymerního kamene Corralit. Jedná se o moderní deskový materiál s rozmanitými možnostmi užití v interiéru i exteriéru budov. Mnohostranné využití, mimořádně vysoká odolnost a trvanlivost spolu s atraktivním vzhledem Corralit předurčují k vynalézavému užití.

Výstavní pavilonek Corralit Art na veletrhu Pragointerier 2009 zaslouženě zaujal; foto: archiv redakce Světa bydlení

Hlavní estetické kvality Corralitu vyniknou až v součinnosti s působením světla. Ať umělé, ať přirozené světlo dopadající na desky z Corralitu teprve předvedou skutečnou variabilitu tohoto materiálu. Ve výstavní části Corralit Art byly k vidění jak podsvícené nástěnné desky-proměnlivé obrazy, tak konferenční stolky či simulované okenní tabule.

 

detailně

Novinky

Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu.

Kontakt

sekretariat@mi-polgroup.cz

tel. 777 636 060

Vrapická 601

Kladno 272 01

 

MI-POL GROUP, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@mi-polgroup.cz |
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies