MI-POL GROUP, s.r.o.

Vrapická 601, 272 03 Kladno 3 (Dubí), jednatel firmy: Michal Poljakov | ekonomický úsek: tel.: 312 285 669, fax: 312 285 569 | e-mail: info@mi-polgroup.cz, sekretariat@mi-polgroup.cz, obchodni@mi-polgroup.cz, ekonomicke@mi-polgroup.cz, vyvojove@mi-polgroup.cz | web: www.mi-polgroup.cz

CORRALIT® - korál pro život

Corralit® TL - translucentní, Corralit® Luminous, těmto vynálezům byl udělen český a evropský patent.V současné době probíhá patentové řízení udělení patentu pro tyto materiály v USA, Kanadě, Austrálii, Japopnsku, Jižní Korei, Číně, 

 

Corralit®

Je moderní deskový materiál mimořádných vlastností vyvinutý českou firmou MI - POL GROUP, s.r.o. v Kladně. Tento polymerní kámen kvality korálu, zušlechtěný akrylátovou pryskyřicí, obsahuje přírodní látky nejvyšší jakosti.

Neustálá vývojová činnost přivedla firmu MI - POL GROUP, s.r.o. k jedinečnému vynálezu. První na světě vyvinula a použila polymerní kámen (Solid Surface),  jako nosiče světla.

Corralit® TL je vysoce průsvitný - translucentní syntetický kámen.  Působením světla získává polymerní kámen další dimenzi - trojrozměrnost. Byl mu udělen CZ a EU patent.

 

Corralit® Luminous je syntetický kámen, který vyzařuje světlo. Unikátní systém tohoto materiálu umožňuje vyzařování světla (luminiscenci) z obou stran desky, přestože je nabíjená světlem pouze její jedna strana. Byl mu udělen CZ a EU patent.

 

Corralit® TOSCANA - je jen další v řadě.
Vzhledem připomíná mozaiku, která od nepaměti provází člověka na jeho pouti a svou neustále živou, inspirující přítomností, zkrášluje příbytky lidí i chrámy všech vyznání.

 

Corralit® ART je vyústěním jejích neutuchajících snah. Kombinace světla, tvarů a barev ve spojení s pevností, lehkostí a transparentností nás přivádí k vnímání corralitové desky jako trojrozměrného artefaktu, jehož možnosti využití jsou v mnoha oborech nepřeberné.
Kámen příjemný na dotek se tváří jako sklo a světlo, které jím proniká, v nás probouzí představivost a navozuje pocity radosti a krásy.
Corralit® Art splňuje vysoké estetické nároky a zároveň slouží člověku v jeho každodenních potřebách.
Tepelným tvarováním lze z Corralitu® Art vytvářet různé sanitární předměty. Může být použit i jako stavební prvek, např. dělící stěny, příčky, výplně oken, dveří.
Velmi efektně působí jako součást nábytku a je přímo předurčen k vytváření světelných těles a objektů.
Jeho vlastností lze využít i v exteriéru.
Architekti a designéři jiště najdou mnoho nových a originálních způsobů, jak skloubit vlastnosti tohoto materiálu s jeho zároveň velmi silným estetickým působením.

 

 

 

 

 


 

 

 

detailně

Novinky

Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu.

Kontakt

sekretariat@mi-polgroup.cz

tel. 777 636 060

Vrapická 601

Kladno 272 01

 

MI-POL GROUP, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@mi-polgroup.cz |
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies