MI-POL GROUP, s.r.o.

Vrapická 601, 272 03 Kladno 3 (Dubí), jednatel firmy: Michal Poljakov | ekonomický úsek: tel.: 312 285 669, fax: 312 285 569 | e-mail: info@mi-polgroup.cz, sekretariat@mi-polgroup.cz, obchodni@mi-polgroup.cz, ekonomicke@mi-polgroup.cz, vyvojove@mi-polgroup.cz | web: www.mi-polgroup.cz

 - udělený český patent

Tento syntetický kámen je vysoce průsvitný a umožňuje výrobu výrobků dovolujících mimořádné vzájemné kombinace mezi světlem, tvarem, barvou a pevností. Nastavitelná průsvitnost translucence a luminiscence ve spojení s možností svítícího designu podporuje představivost, pocit volnosti, čistoty a brilantnosti.

Překvapivě vysoká průsvitnost umožňuje i mimořádný hloubkový třírozměrný účinek přinášející silný prostorový vjem vnitřní hmoty a umožňuje vyniknout její komplexní struktuře. Má za následek neobvyklé interaktivní působení chips, designu a barev.

Kámen je příjmený na dotek, umožňuje nové kombinace  světla, barev, intarzování, termoforming a další způsoby tváření a použití v mnoha různých oborech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

detailně

Novinky

Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu.

Kontakt

sekretariat@mi-polgroup.cz

tel. 777 636 060

Vrapická 601

Kladno 272 01

 

MI-POL GROUP, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@mi-polgroup.cz |
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies